Choć wydawać by się mogło, że medycyna estetyczna powstała po to, by odmładzać wygląd kobiet, to jej funkcjonowanie stanowczo wykracza poza tą funkcję. Obecnie gabinet medycyny estetycznej wybierany jest zarówno przez kobiety szukające skutecznego sposobu na nadpotliwość, a także przez te, które chcą uzyskać młody wygląd bez skalpela. Znane kosmetologom techniki wykonywania zabiegów pozwalają, by pomoc mogła przyjść z wielu źródeł. Jakie zabiegi wykonują lekarze z gabinetów medycyny estetycznej?

Nie tylko doraźna pomoc

Warto pamiętać, że klinika medycyny estetycznej to nie tylko doraźne powiększanie ust, czy terapia na zmarszczki. Zgłaszający się do gabinetów pacjenci informują o różnych dolegliwościach, które niekoniecznie mają związek z niewielkimi wargami, czy oznakami starzenia. Lekarze medycyny estetycznej za pomocą takich zabiegów, jak mezoterapia igłowa, czy leczenie wykorzystujące osocze bogatopłytkowe są w stanie raz na zawsze wyeliminować problemy dotyczące nadmiernego wypadania włosów u pacjentów, powstającego cellulitu, czy nadpotliwości. To właśnie z tego powodu pacjentami klinik są coraz częściej mężczyźni.

Postaw na specjalistów

Warto pamiętać, że mimo iż zabiegi medycyny estetycznej coraz częściej nie wymagają ingerencji skalpela, to nadal wykorzystują narzędzia, które wymagają od lekarza specjalistycznych umiejętności. Właśnie dlatego decydując się na usuwanie blizn, czy nici liftingujące warto zwrócić się po pomoc do profesjonalistów, których umiejętności udokumentowane są za pomocą dyplomów zdobywanych na uczelniach.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...