Problem pojawiających się oznak starzenia dotyczy każdego. Nieliczni wiedzą jednak, że pierwsze zmarszczki mimiczne pojawiają się na skórze już w okolicach 25 roku życia. To właśnie wówczas zaleca się stosowanie pierwszych kuracji, które pomogą cerze utrzymać prawidłowe nawilżenie, a tym samym zadbają o jej jędrność. Co jednak zrobić w przypadku, gdy zmarszczki na skórze pojawiły się dawno, a sama cera weszła w zaawansowany proces starzenia? Medycyna estetyczna rusza z pomocą, ponieważ to jej zabiegi na twarz mogą okazać się zbawienne.

Korygowanie zmarszczek

Sposobem na pozbycie się oznak starzenia jest wypełnianie zmarszczek. Powinno ono odbywać się pod okiem profesjonalnego kosmetologa, który dokładnie określi substancję niezbędną do wypełnienia zmarszczek. Może być to botoks lub kwas hialuronowy. W przypadku kwasu efekt będzie znacznie naturalniejszy, a ponadto same zastrzyki nie spowodują zmiany rysów twarzy. Niemal każdy gabinet medycyny estetycznej oferuje ten sposób usuwania zmarszczek i jest on bardzo chętnie wybierany przez pacjentki.

Wszystko to bez skalpela

Zarówno zmarszczki, jak i wypełnianie ust może odbywać się bez pomocy skalpela. Obecne rozwiązani medycyny estetycznej pozwalają, by podobny do zabiegu chirurgicznego efekt osiągnąć za pomocą strzykawek. Obecnie także lifting twarzy wykonywany jest przy użyciu igły. Stąd wynika coraz większa popularność zabiegów medycyny estetycznej, po których pacjent nie musi poddawać się rekonwalescencji i może wrócić do codziennych obowiązków.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...